За позовом Кабміну суд відсторонив двох губернаторів і чотирнадцятьох чиновників

За позовом Кабміну суд відсторонив двох губернаторів і чотирнадцятьох чиновниківОкружний адміністративний суд Києва призупинив дію шістнадцяти кадрових указів Президента України Віктора Ющенка, зокрема про призначення двох губернаторів.

Про це повідомив представник уряду, народний депутат від БЮТ Володимир Пилипенко.

За його словами, суд призупинив укази Президента про призначення головами Київської обласної державної адміністрації Віктора Вакараша та Кіровоградської обласної державної адміністрації Володимира Мовчана, а також призначення чотирнадцяти голів районних адміністрацій.

“Суд повністю забезпечив позовну заяву”, – сказав, зокрема, нардеп.

Як повідомлялося, 18 вересня перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук висловив впевненість, що Кабмін оскаржить у суді призначення Президентом на посади голів Київської та Кіровоградської обласних адміністрацій Вакараша і Мовчана.

17 вересня Ющенко призначив Вакараша і Мовчана головами Київської та Кіровоградської обладміністрацій без узгодження їхніх кандидатур з Кабміном.

Кабмін вважає незаконним призначення Ющенком київським і кіровоградським губернаторами Вакараша і Мовчана.

Нагадаємо, що 25 вересня заступник глави Секретаріату Президента, представник президента у КС Марина Ставнійчук повідомила, що Київський окружний адміністративний суд визнав законним указ Ющенка про призначення Віктора Вакараша головою Київської обласної держадміністрації.

Як повідомлялося 23 вересня Окружний адміністративний суд Київської області зупинив указ Президента України Віктора Ющенка про призначення Віктора Вакараша головою Київської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, посада голови Київської ОДА залишалася вакантною після призначення Віри Ульянченко головою Секретаріату Президента 19 травня.

20 червня джерело в уряді повідомило, що між прем`єр-міністром Юлією Тимошенко і Ульянченко узгоджена кандидатура Вакараша на посаду губернатора Київської області.

Водночас 22 липня Тимошенко повідомила, що уряд запропонував Президентові призначити на посаду губернатора Київської області Козирєва.

18 вересня Президент своїм указом призначив Вакараша головою Київської облдержадміністрації.

У Кабміні після цього заявили, що Тимошенко не підписувала документів на ці призначення. “Уряд на своїх засіданнях не обговорював ці кандидатури, відповідні кадрові питання не були внесені до порядку денного та рішення прийняті не були”, – йдеться у повідомленні.

За матеріаламиУкраїнські новини,Українська правда, Интерфакс-Украина

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня