Кислинський нагадав Москалю, як той “відправляв повій на баржах вниз по Дніпру”

Кислинський нагадав Москалю, як той Заступник голови Служби безпеки України Андрій Кислинський вітає проведення перевірки законності свого перебування на державній службі за зверненням народного депутата, заступника міністра внутрішніх справ Геннадія Москаля.

Про це йдеться у заяві Кислинського щодо звинувачень з боку Москаля про наявність у держслужбовця “підробленого диплома”.

“Чергові” викриття “пана Москаля вкотре засвідчили, до якого стану може довести людину суміш відчуття абсолютної безкарності депутатського мандата з бажанням за всяку ціну догодити своїм політичним вождям”, – йдеться у заяві.

“Сподіваюся, що ця людина у нападі свавілля ще остаточно не перетнула моральну кордон, як це зробив колишній депутат Лозінський і його можна врятувати для суспільства”, – заявив заступник голови СБУ.

На думку Кислинського, “гіршим є те, що він, на відміну від Лозінського, озброєний не рушницею чи пістолетом, а всією системою МВС”.

За словами заступника голови СБУ, “я ніколи не тримався за посади, і не робитиму це зараз”.

“Для того, щоб бути корисним для держави, мені не потрібні крісла, як пану Москалю, який порушує закон, поєднуючи посаду з мандатом народного депутата. Але звітувати за свою роботу і біографію буду не пану Москалю, а своєму роботодавцеві – державі, в особі визначених законом осіб. І тому вітатиму повторні перевірки, зокрема, і прокурорські, у разі надходження обіцяного паном Москалем звернення”, – заявив Кислинський.

“І, наостанок, хотів би висловити пану Москалю і його господарям своє переконання в тому, що їм не вдасться перетворити Україну у свій феодальний маєток “а-ля Голованівський район”, – сказав він.

“Зрозуміло, що тих, хто заважає, вони б з великим задоволенням відправили на баржах вниз по Дніпру, як колись Москаль відправив бомжів і повій, готуючись до приїзду президента Кучми до Дніпропетровська, де він очолював обласну міліцію. Але впевнений, що тих, хто не зловживає алкоголем і не матюкається в Україні значно більше”, – додав заступник глави СБУ.


Як повідомлялося, народний депутат, заступник міністра внутрішніх справ Москаль надіслав прем`єр-міністрові Юлії Тимошенко депутатське звернення стосовно використання заступником голови СБУ Кислинським “підробленого диплома” під час перебування на державній службі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня