Черновецький підписав розпорядження про підвищення тарифів на ритуальні послуги

Черновецький підписав розпорядження про підвищення тарифів на ритуальні послугиСьогодні, 28 вересня, голова Київської міської державної адміністрації Леонід Черновецький затвердив нові тарифи на ритуальні послуги в столиці.

Як сказано у розпорядженні КМДА від 31 серпня 2009 р. № 958, документом затверджено нові тарифи на ритуальні послуги, включені до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, які надає ритуальна служба спеціалізованого комунального підприємства Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування. 

Повідомляється, що розпорядження підготовлено з урахуванням необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, затвердженого Державним комітетом України з питань житлово-комунального господарства та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України. 

Разом з тим, згідно з прийнятим рішенням, встановлені тарифи з 38 видів платних послуг, які надає Спецкомбінат ритуальних послуг. 

Так, оформлення договору-замовлення на організацію та проведення похорону обійдеться в 31 грн. (проектом передбачалося 39 грн.); копання могили в залежності від ґрунту, пори року і довжини труни і способу копання – від 115 (165) до 605 (777 грн.); монтаж намогильної споруди з облаштуванням фундаменту – від 384 (491) грн. до 898 (1 тіс.146) грн. в залежності від ваги пам`ятника; демонтаж намогильної споруди від – 58 (74) до 146 (188) грн. в залежності від ваги пам`ятника і пори року, коли здійснюються роботи. 

Вартість оформлення свідоцтва про поховання становить 3,66 грн. (5 грн). 

Крім того, для Спецкомбінату встановлені тарифи на здійснення підзахоронення або поховання урн з прахом. Зокрема, підзахоронення в нішу, розташовану в колумбарній стіні на міських кладовищах буде коштувати 110 (141) грн., підзахоронення урни в могилу – 30 (39) грн. влітку і 45 (57) грн. взимку. Поховання урни з прахом померлих у колумбарну нішу встановлено в розмірі 27 (35) грн. 

Поховання (підзахоронення) урни з прахом у колумбарну нішу облаштованого склепу буде коштувати 54 (69) грн.; поховання урни в нішу, розташовану в колумбарній стіні на міських кладовищах, – 210 (269) грн. 

Усі зазначені ціни включають ПДВ. У розпорядженні зазначено, що пільги на оплату ритуальних послуг та допомога на поховання надаються відповідно до чинного законодавства України. 

Нагадаємо, київська влада з початку цього року кілька разів поверталася до перегляду чинних у столиці тарифів на ритуальні послуги. Так, розпорядження КМДА від 26 січня передбачало широкий перелік послуг на поховання і кремацію.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня