У Бабиному Яру відкрито відновлений пам`ятний знак загиблим членам ОУН

У Бабиному Яру відкрито відновлений пам`ятний знак загиблим членам ОУНСьогодні, 28 вересня, в Бабиному Яру урочисто відкрито та освячено відновлений Пам`ятний хрест, встановлений на символічній могилі антифашистського українського підпілля.

Дерев`яний Хрест менш ніж за два місяці був відновлений за особисті кошти заступника голови КМДА Сергія Рудика і спільними зусиллями представників Міністерства культури, громадських організацій, Фундації ім. Ольжича та Організації українських націоналістів, повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації. 

 «Історія Бабиного Яру – це не лише історія євреїв, яких тут загинуло дуже багато. Ми повинні пам`ятати, що горе і боротьба з насильством не мала національності. Це інтернаціональні поняття. Тут похований 621 боєць ОУН, які боролися з фашизмом за часів Великої Вітчизняної війни. Прізвища, викарбувані на меморіальних плитах, будуть для нас прикладом того, як справжні українські патріоти повинні боротися за власну державність», – зазначив під час церемонії Рудик. 

Він додав, що в перспективі дерев`яний Хрест однозначно буде замінений на кам`яний. За його даними, “Київський міський голова вже підписав відповідне розпорядження, а найближчим часом Міністерство культури і туризму включить цей Пам`ятний хрест до переліку пам`яток національного та місцевого значення». 

Нагадаємо, дерев`яний Хрест, встановлений в 1992 році, був зруйнований в ніч на 15 липня цього року.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня