Яценюк: Ніхто нам не допоможе, якщо ми самі собі не допоможемо

Яценюк: Ніхто нам не допоможе, якщо ми самі собі не допоможемоЛідер громадської організації Фронт змін Арсеній Яценюк заявляє, що в основі відносин України як з Росією, так і з Європейським Союзом має лежати прагматизм.

Про це він сказав на зустрічі з жителями селища Вигода Івано-Франківської області, повідомляє його прес-служба в понеділок, 28 вересня. 

“Нам з росіянами взагалі доведеться по-новому думати, як з ними взагалі жити. Росія нікуди не дінеться – вона у нас на кордоні. Це велика країна, якій ми повинні продавати, і продаємо сьогодні 30% своєї продукції. Ми повинні там заробляти. І у мене дуже прагматичний підхід. Я не розумію, що таке добросусідські або братерські відносини. Але я добре розумію, що таке “продав, заробив грошей, поклав до бюджету, роздав пенсії і заробітну плату”. Ось це я розумію! ” – підкреслив політик.

Те ж саме, зі слів Яценюка, стосується і європейців. 

“Хав`єр Солана нам красиво сказав, що Україна не буде членом ЄС. Тобто, нам вже відповіли. Тому моє звернення до вас тільки одне: ніхто нам не допоможе, якщо ми самі собі не допоможемо, – ні з Заходу, ані зі Сходу. Наша сила тільки у нас всередині, у нашій єдності. Кожен буде боротися за свій національний інтерес, кожен бореться тільки за свою країну і, до речі, за рахунок таких країн, як Україна. І якщо ми не усвідомлюємо, що перебуваємо в лещатах – між Росією та ЄС, якщо ми не будемо сильними, нас ці лещата розчавлять”, – зазначив Яценюк.

Політик наголошує, що виступає з новою ініціативою. “Не потрібно від нас відгороджуватися, як робить ЄС. І не треба нам обіцяти те, чого ніколи не буде. Але в Європі забули, що, в принципі, Україна є частиною Європи, однією з основних частин. І тому в нас є точно таке ж право, як і у всіх інших, по-перше, називати себе європейцями, а, по-друге, і це головне, бути європейцями. Ми будуємо в себе, у своєму рідному домі Європу з тими цінностями, з тими стандартами, які є , в тому числі, і в країнах ЄС. Я не буду нікого просити ні про яке членство, і не буду стояти з простягнутою рукою. Ще подивимося років через 15-20, хто кого буде просити вступити до ЄС”, – зазначив Яценюк.

Лідер Фронту змін заявив, що проводив і буде проводити таку політику: “Я посміхаюся на всі тридцять з гаком зубів для того, щоб показати, по-перше, що в мене гарний настрій, а, по-друге, щоб показати, що у мене великі та міцні зуби. Можемо і перекусити. І саме тоді Україну будуть поважати “. 

Як повідомлялося, лідер Фронту змін Арсеній Яценюк вважає, що Україна потребує не диктатури, а в сильного лідера.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня