Ющенко привітав Меркель з перемогою її блоку на виборах у бундестаг

Ющенко привітав Меркель з перемогою її блоку на виборах у бундестагПрезидент України Віктор Ющенко привітав федерального канцлера Німеччини Ангелу Меркель з перемогою лідера блоку Християнсько-демократичного союзу (ХДС) і Християнсько-соціального союзу (ХСС) на виборах до бундестагу.

Про це повідомляє прес-служба глави держави в понеділок, 28 вересня. 
“Упевнений, що новий уряд ФРН під вашим керівництвом забезпечить подальше зміцнення держави з соціально-орієнтованою ринковою економікою, підвищення добробуту її громадян, а також продовжить конструктивний внесок Німеччини у зміцнення стабільності і безпеки в Європі та світі”, – сказано у вітанні Ющенка. 

Президент зазначив, що в Україні високо цінують наші дружні українсько-німецькі відносини, існуючий рівень довіри і відкритості двостороннього політичного діалогу і динамічний характер співпраці. 

Ющенко також висловив надію, що зміна депутатського корпусу в бундестазі і формування нової парламентської коаліції будуть сприяти посиленню підтримки ФРН України у пріоритетних напрямках зовнішньої політики. 

Нагадаємо, 27 вересня в Німеччині відбулися парламентські вибори. За попередніми результатами виборів до бундестагу, партійний союз ХДС / ХСС на чолі Ангелою Меркель перемагає з 33,8% голосів виборців.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня