Запрацював "Канал ПОЛІТИКА" радіо Сенсар

Тепер Радіо Сенсар здійснює трансляцію через три інтернетні канали – "Музика", "Культура" і "Політика".
«Сенсар» означає «носій сенсу». Місія нашого радіо: Формуючи позитивне мислення і генеруючи радісні емоції, заохочувати українців до індивідуального, етнічного і цивілізаційного прогресу.

Створення власного радіо має прискорити формування Української етномережі – всесвітньої мережі українських громад.

Радіо Сенсар можна слухати у власному комп’ютерному плеєрі в режимах моно і стерео. Також можна скористатися плеєром, який відкриється у вашому браузері.

Ми створюємо програмно-технологічну базу «Радіо Сенсар» і навчаємо інші українські громади самостійно створювати свої радіопрограми. Для цього ми розробляємо методичні рекомендації, щоб створюваний аудіопродукт був цікавий, корисний і надавався до багатоцільового використання та поширення на різних інформаційних носіях (інтернет, FM, CD-диски, мобільні пристрої тощо).

У перспективі кожна громада Української етномережі зможе створювати власні якісні програми і поширювати їх на весь світ. Записи цих програм будуть викладені на інтернет-сервері «Радіо Сенсар», транслюватимуться on-line через тематично спеціалізовані інтернет-канали «Політика», «Наука», «Культура», «Музика», «Здоров’я», «Знайомства». Кращі з цих програм будуть просуватися партнерськими радіомережами.

Якщо бажаєте разом з нами творити «Радіо Сенсар» – пишіть на sensar[at]meta.ua

Ви також можете розмістити панель «Радіо Сенсар» на своєму сайті. Для цього треба вставити код: Kod-Radio-Sensar.txt

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня