Чи давати Хом’якову політичний притулок в Україні?

Інтерв’ю Петра Хом’якова – московського науковця й громадського діяча, який „утік” в Україну і попросив політичного притулку, – „Кремлівському режимові моя діяльність стоїть поперек горла”, в газеті „Нація і держава” № 35-36 від 22.9.09р., в сукупності з листівкою-зверненням до військовослужбовців імперського Чорноморського флоту, підписаною від імені Координаційної ради „Русской радікальной оппозіціі” тим же Петром Хом’яковим, наводить на роздуми.
Пригадується логічна версія шведів щодо Валерія Різуна (Суворова), московського шпигуна з алібі – смертним вироком московського суду, котрий (Різун-Суворов) вільно проживав у вільному світі і пописував книги „Лєдокол”, „Час-М” і ін., в яких вину за злочини московського імперіалізму перекладав на сталінську кліку. Тобто, притупляв пильність світу, відвертав його увагу від науково і історично вивіреної формули найвидатнішого українського політолога ХХ ст. С.Бандери: “Ілюзія, що російський народ і більшовицький імперіалізм – це дві окремі речі, що російський народ не є носієм, а тільки жертвою останнього”.

Москва послідовно намагається знищити самобутність українського народу під кожним поглядом та за рахунок української національної субстанції збільшити російський національний організм. Імперіалізм російського народу – це явище історичного порядку, що міняє свої форми та методи дії, але в своїй суті залишається незмінним. Його суттю є безнастанне намагання підкорити собі інші народи та за рахунок їхнього визиску і знищення постійно збільшувати свою силу, засяг свого володіння, розріст московської нації і імперії. Без розгрому московської імперії і розподілу її на національні держави всіх без винятку поневолених імперією народів, не може бути осягнене визволення України”.

Чи ж не для того засланий тепер Москвою у вільний світ Петро Хом’яков?!

Читаємо у вищезгаданій листівці: „Война – неизбежна. Интенсивность антиукраинской пропаганды вышла на предвоенный уровень. Бывают войны, направленные на спасение Отечества. Эта война – американская авантюра. Политика англосаксов заключается в том, чтобы втягивать Россию в бесперспективное противостояние на Западном и Южном направлениях с тем, чтобы не давать ей осваивать собственный Восток, Сибирь и Центральную Азию. Раньше «кровавой незаживающей раной в боку России» служила Польша, сегодня – Украина. Всякий раз эта политика оказывалась удачной. Прошлая Крымская война закончилась страшным поражением России и позорным Берлинским конгрессом. Сегодня Россия почти полностью потеряла Кавказ…Эта война – кремлевская авантюра, американская ловушка, уготовленная раненому русскому медведю”.

Про що печеться Хом’яков, про справедливість у світі чи про інтереси обскубаної московської імперії?!

Його щирі сльози за втраченим тепер загарбаного раніше Московією через „кров і залізо” Кавказом, за гальмування американцями нищення і асиміляції Московією народів на загарбаних через „кров і залізо” землях Сибіру, Сходу і Центральної Азії, обурення праведним Берлінським конгресом (тут закодоване протистояння Хом`якова українським інтересам) свідчать про політичні невігластво і підлість або наївність московсько-імперського патріота. А штучки з американською авантюрою та „ловушкою” – це спроба Москви або недозрілого „опозиціонера” (бо не до московського імперіалізму опозиція, а до конкретної кліки, як у Різуна до сталінської) вбити клин між Україною і вільним світом. Це по заріз необхідно Москві! Задля такого надбання і „науковця” Хом’якова пустити в розхід не жалко.

Що ж до вигоди „американцям” (ой муляє очі москвинам та Америка) з війни між загарбницькою Московією і мирною Україною, то тут явний перебір. Хоча загалом теза про вигоду третій зацікавленій стороні із взаємного послаблення в протистоянні двох інших сторін правдива, конкретна розстановка сил і інтересів в Європі і світі в даному випадку робить неприпустимим віддання України на розтерзання московській імперії. Сильна, суверенна європейська Україна – найбільша гарантія миру в Європі і перспектив її розвитку. Інший сценарій подій пагубний і для Європи, і для Америки; будь сказане це для США і Хом’якова.

Чи давати Хом`якову політичний притулок в Україні? Спішити не треба! Нехай спочатку вивчить правдиву історію московської імперії і України, засвоїть і визнає справедливу формулу С.Бандери, закличе своїх співвітчизників до „обустройства дємократічєской Московіі” та закличе до визвольної боротьби ті нині поневолені народи, що державно мають постати на розвалинах імперії зла. Лише після того може йтися про політичний притулок в Україні.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня