Януковича проштовхуватимуть у гаранти Росія та Ізраїль

Партія регіонів планує 23 жовтня провести з’їзд, на якому висунуть кандидатом у президенти Віктора Януковича.
Про це газеті “Дєло” повідомив депутат від Партії регіонів Борис Колесніков.

“Зараз іде активна підготовка, і через два-три дні буде остаточно погоджено регламент з`їзду”, – зазначив він.

Головна мета партійного форуму – висунути Януковича кандидатом у президенти.

Очікується, що в з`їзді візьмуть участь 500 делегатів і понад 10 тисяч гостей. Серед них – представники 200 громадських організацій, керівники профспілок, посли іноземних держав і близько 50 керівників інших партій.

Однак “регіони” ще не визначилися з місцем проведення партійного форуму.

За словами депутата Володимира Рибака, на з`їзді, крім висування Януковича в президенти, делегатам одночасно буде презентована його програма дій. “Вона матиме яскраве соціальне спрямування”, – зазначив Рибак.

Братиме участь у з`їзді ПР і екс-міністр внутрішніх справ Василь Цушко, якого призначено довіреною особою кандидата в президенти Януковича в Одесі.

“Так, звісно, я буду на з`їзді”, – сказав Цушко виданню.

Крім українських політиків, Партія регіонів відправила запрошення і російським колегам із провладної партії “Єдина Росія”.

“Наша партія сформує делегацію: усі дуже хочуть поїхати, у тому числі і я, адже ми міцно дружимо з Партією регіонів”, – повідомив газеті депутат Держдуми від “Єдиної Росії” Євген Федоров.

Не виключено, що на з`їзд приїдуть і депутати ізраїльського Кнесету.

Як повідомляє ізраїльський портал IzRus, тиждень тому троє депутатів від ПР – Ян Табачник, Дмитро Табачник і Микола Демянко – відвідали Ізраїль і провели там низку зустрічей. У тому числі – розмовляли з лідером коаліції Зєевом Елькіним (“Лікуд”), віце-спікером Кнесету і головою міжпарламентської асоціації “Ізраїль-Україна” Алексом Міллером, та головою фракції “Наш дім Ізраїль” Робертом Ілатовим.

“Це був візит на рівні міжпарламентських зустрічей”, – пояснив Ян Табачник.

Він зазначив, що його ізраїльські колеги були запрошені на з`їзд, щоправда, поки що в усній формі.

“Крім того, ми не приховуємо, що незабаром відбудеться візит нашого лідера Януковича в Ізраїль”, – зазначив Табачник, не уточнивши точну дату поїздки.

Джерело: Аратта. Вікно в Україну

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня