Андрій Парубій

«Юлія Тимошенко віддавна вже проявляє свій потяг до авторитаризму», – сказав у коментарі сайту RAZOM Андрій Парубій, народний депутат, член політради «Нашої України», коментуючи висловлювання Тимошенко про те, що українці не проти диктатури.

«Вона вже давно демонструє повну зневагу як до законів України, так і до вищих органів законодавчої влади», – переконаний політик.

«Зокрема її заява про те, що в неї буде підписаний бюджет у будь-якому випадку, навіть якщо він не буде прийнятий Верховною Радою і буде ветований Президентом, свідчить про те, що шлях, який вона обрала, це шлях авторитаризму», – наголосив «нашоукраїнець».

«Остання заборона суду висловлювати будь-яку критику уряду є тільки додатковим свідченням цієї тенденції», – додав Парубій.

«Тимошенко обрала той шлях, яким Україна йшла до 2004 року і до якого вже ніколи не повернеться. Я переконаний, що подібна практика в Україні не буде мати перспективи і не буде підтримана людьми», – підсумував «нашоукраїнець».

Джерело: Андрій Парубій – народний депутат України від Блоку “НУНС”.

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня