Жіноча збірна України з фехтування на шаблях вперше в історії виборола титул чемпіона світу

Як повідомили УНІАН в Управлінні прес-служби Міністерства оборони України, 6 жовтня українські шаблістки, як і рік тому в олімпійському Пекіні та на цьогорічному чемпіонаті Європи в болгарському Пловдіві, підтвердили статус найсильніших на планеті під час чемпіонату світу з фехтування, що триває в турецькій Антальї.
У складі жіночої збірної виступають представниці Центрального спортивного клубу Збройних Сил України, заслужені майстри спорту з фехтування військовослужбовці служби за контрактом Ольга ЖОВНІР та Галина ПУНДИК.

У сьомий день змагань, у фіналі армійські спортсменки разом з лідером команди Ольгою ХАРЛАН з Миколаєва та одеситкою Оленою ХОМРОВОЮ впевнено перемогли збірну Франції з рахунком 45:38.

Саме збірна України вважалася головним фаворитом чемпіонату, і підопічні працівника ЗС України, заслуженого тренера Валерія ШТУРБАБІНА на сто відсотків виправдали прогнози фахівців.

Всього у чемпіонаті світу з фехтування на шаблях серед жінок брала участь 21 команда.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня