Крапку в питанні виходу УНП з коаліції має поставити фракція

Народний депутат, член політради «Нашої України» Андрій Парубій вітає заяву депутатів УНП про вихід з коаліції, однак вважає, що крапку в цьому питанні поставить лише засідання фракції, адже учасниками коаліції є фракції, а не окремі депутати.

«Було б правильним, якби вони зініціювали збори фракції та поставили питання про вихід з коаліції цілої фракції. Без рішення фракції – це виключно політичні заяви окремих депутатів», – пояснює Парубій.

За його словами, на жаль, голоси депутатів від УНП були ключовими під час рішення про входження в коаліцію. «Хоча вже тоді було зрозуміло, що коаліція буде ширмою для Тимошенко», – зауважив політик.

«Добре, що депутати нарешті зрозуміли помилку, яку вони зробили півроку тому, бо в такій коаліції «Наша Україна – Народна Самооборона» відіграє роль відділення БЮТу, а не самодостатньої політичної сили», – підкреслив «нашоукраїнець».

Він також нагадав, що свого часу VII з’їзд партії «Наша Україна» ухвалив резолюцію стосовно політичних союзників. У ній делегати, зокрема, звернулися до союзників по Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» із закликом вийти з коаліції.

Джерело: Андрій Парубій – народний депутат України від Блоку “НУНС”.

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня