Коновалюк – агент впливу російського керівництва в Україні

«Безглуздям є будь-яке звинувачення з приводу продажу зброї Україною Грузії. Жодна міжнародна організація не зробила ніяких застережень стосовно цього. Україна завжди діяла в рамках міжнародних угод», – заявив Андрій Парубій, народний депутат, член політради «Нашої України», коментуючи відповідні заяви «регіонала» Коновалюка.

«Коновалюк відомий як людина, яка маючи звання народного депутата України, є агентом впливу російського політичного керівництва в Україні. Дуже соромно, що люди, які мають звання «народних обранців», дозволяють собі виступати в подібній ролі», – зауважив «нашоукраїнець».

«Розповіді про продаж зброї Грузії – це виняткова примха Москви, – переконаний політик. – Але відомо, що Україна не є ні губернією, ні федеративною республікою Росії. Це самодостатня суверена держава, яка керується міжнародними угодами, а не капризами Російської Федерації».

«У даному випадку заяви про незаконний продаж зброї є не тільки абсурдними, але й провокативними, які мають на меті зіпсувати імідж України в світі», – підкреслив Парубій.

Джерело: Андрій Парубій – народний депутат України від Блоку “НУНС”.

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня