Ъ: Мороз має намір балотуватися у президенти

Ъ: Мороз має намір балотуватися у президентиПереговори про підтримку Соцпартією бізнесмена Сергія Тігіпка як кандидата у президенти провалилися. СПУ готова висунути свого лідера Олександра Мороза кандидатом у президенти, повідомляє КоммерсантЪ-Украина.

Джерела стверджують, що до такого кроку соціалістів підштовхнули керівники обласних партійних організацій, з якими Тігіпко не побажав співробітничати у ході кампанії.

“Процес переговорів з Сергієм Тігіпком остаточно не припинено, проте актив партії схиляється до того, щоб СПУ самостійно брала участь у виборчій кампанії. Мотиви зрозумілі: партія не повинна мимоволі опинитися в політичному таборі нашого опонента”, – процитувала Олександра Мороза прес-служба СПУ.

У штабі майбутнього кандидата в президенти Сергія Тігіпка заяву Олександра Мороза коментувати не стали. Водночас, джерела, близькі до переговорів підприємця з лідером СПУ, повідомили причини розриву їхніх відносин. “Тігіпко, після того як провів моніторинг обласних організацій Соцпартії, вирішив залучити до роботи на виборах тільки десяток більш-менш “живих”, а Мороз хотів, щоб Тігіпко взяв всі організації оптом”, – повідомило джерело. Він додав, що в результаті ті організації, які не потрапили в список бізнесмена, влаштували Морозу скандал.

За словами іншого співрозмовника видання, в ситуації, що склалася, Мороза не влаштувала квота СПУ, яку Тігіпко пообіцяв йому на майбутніх виборах до Верховної Ради. “Тігіпко запропонував нам вісім прохідних місць у списку, і то з умовою, що половину цих місць ми оплатимо”, – сказав співрозмовник. Підтвердити слова джерел газети в СПУ відмовилися. “Коментувати зміст переговорів з Тігіпком я не буду. Свою позицію я вже сказав: СПУ має висувати свого кандидата в президенти, і ним має бути Олександр Мороз”, – заявив радник лідера Соцпартії Ярослав Мендусь.

Нагадаємо, у вересні делегати XV звітно-виборчого з`їзду Соціалістичної партії України ухвалили рішення підтримати на виборах бізнесмена Сергія Тігіпка.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня