Москаль заявив, що причетний до секс-скандалу священик був в Артеку з Кравчуком і Кучмою

Москаль заявив, що причетний до секс-скандалу священик був в Артеку з Кравчуком і КучмоюНачальник ГУ МВС в Криму Геннадій Москаль заявляє, що в Артеку вже були випадки зґвалтування неповнолітніх. Про це він заявив в інтерв`ю сайту Народної самооборони.

“Усі кажуть, що в Артеку такого бути не могло, але так можуть говорити ті, хто не працював у правоохоронних органах: вже були два факти зґвалтування неповнолітніх 9 та 10 років, і ці справи не розкрито”, – повідомив Москаль.

За його словами, до зґвалтування причетний священик, якого вже було засуджено в Російській Федерації за подібні злочини.

“Так ось, у цих справах випливло ім`я священика, який був в Артеку разом із колишніми президентами та їх дружинами, тобто почував себе як вдома. Коли після зґвалтування цих дітей почали його перевіряти, він зник. А коли перевірили по базі МВС Російської Федерації, він виявився неодноразово судимим за розбещення неповнолітніх, педофілію та інші злочини. Я розповідаю це для того, щоб керівництво Артека не розповідало байки про те, що табір так добре охороняється, що ніхто сторонній не зайде”, – розповів Москаль.

Також Москаль заявив, що “проблема педофілії в країні насправді страшна, і її треба було піднімати давним-давно, а не замовчувати, бо це не поодинокі випадки”.

“Ось лише один приклад: у Сімферополі батько 5 днів ґвалтував прийомну дочку, яка тепер перебуває в лікарні у важкому стані, а його заарештували. І таких фактів, на жаль, за ці роки зібралося тисячі по всій Україні: ґвалтують і рідні батьки, і прийомні, і компанії, які збираються на квартирах неблагополучних сімей для того, щоб попити горілку або вжити наркотики. Іноді самі батьки постраждалих дітей мовчать, бо бояться виносити сміття з дому”, – зауважив він.

За словами Москаля, в Україну “приїжджають зі всього світу педофіли для задоволення своїх сексуальних потреб, бо ми відкрили кордони для всіх бажаючих”.

“Коли такому збоченцю на заході за рішенням суду заборонено підходити до школи ближче, ніж на 5 або 10 кілометрів, то він приїжджає в Україну і гуляє собі, де хоче, але ми цього не знаємо. Скільки ми вже мали таких педофільських скандалів з іноземцями, але вони залишилися невідомими. Сьогодні вже не Таїланд, а Україну вважають центром секс-туризму, сюди вже їдуть не для шопінгу або знайомства з визначними пам`ятками історії або культури, а чисто для задоволення своїх збоченських сексуальних потреб”, – стверджує Москаль.

Як повідомлялося, підозрюваний в розбещенні власних дітей Дмитро Полюхович просив слідчі органи гарантувати йому безпеку, заявив адвокат затриманого Ідан Алієв.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня