Олег Тягнибок: Ми вимагаємо перекрити канали потрапляння нелегалів в Україну

З 1 січня 2010 року Україна зобов’язалася приймати у себе всіх нелегалів, які потрапили до ЄС через український кордон. Експерти вже підрахували, що наступного року в Україні отабориться щонайменше 150 тисяч нелегалів з Центральної Азії та Африки.
Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок оприлюднив на сесії Львівської обласної ради, яка відбулася 20 жовтня, заяву фракції ВО “Свобода” з приводу антиукраїнської міграційної політики. Фракція висловлює своє обурення антиукраїнською міграційною політикою, яку проводить нинішнє керівництво України та вимагає негайно припинити політику витіснення українців з української землі.

“Одним із проявів антиукраїнської політики правлячої лжееліти є нещодавнє підписання з Європейським Союзом угоди про реадмісію нелегалів, – йдеться в заяві. – Згідно з цією угодою, з 1 січня 2010 року Україна зобов’язалася приймати у себе всіх нелегалів, які потрапили до ЄС через український кордон. Наша держава змушена утримувати їх у себе або відправляти додому коштом українських платників податків, а це, як мінімум, тисяча доларів за особу. Експерти вже підрахували, що наступного року в Україні отабориться щонайменше 150 тисяч нелегалів з Центральної Азії та Африки. Більшість цих мігрантів потрапляють в Україну транзитом із Росії, Білорусі чи кавказьких держав, однак повернути їх туди Україна не зможе – ці країни, на відміну від нашої, не підписували з ЄС угоди про реадмісію. Більше того, Україна зобов’язалася приймати чужих нелегалів, не уклавши водночас потрібних угод про реадмісію з тими країнами, з яких ідуть найбільші потоки мігрантів. Ми будемо змушені годувати чужих нелегалів, не маючи навіть правових підстав відправити їх на батьківщину. Маючи голодну армію та знаходячись у катастрофічному економічному стані, Україна змушена витрачати сотні мільйонів доларів на утримання та депортацію нелегалів”.

Олег Тягнибок наголосив, що ця угода – данина України за “лояльність” ЄС щодо українських громадян. Але в реальності замість полегшення візового режиму з країнами ЄС ми бачимо лише хамство та зневагу євробюрократів до українців.

Фракція Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Львівській обласній раді вимагає від Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України негайно вжити наступних заходів для відвернення катастрофи, загроза якої вже нависла над Україною:

1. Скасувати Угоду між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб (Угоду ратифіковано Законом N 116-VI ( 116-17 ) від 15.01.2008).

2. Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями, які повернулися з-за кордону для постійного проживання і роботи в Україні.

3. Посилити охорону східного кордону України, перекрити усі канали потрапляння нелегалів на територію України.

Прес-служба ВО “Свобода”
 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня