Потрібно забезпечити кожному громадянину України право вільного вибору

Хотілося б, щоб виборча кампанія, яка сьогодні розпочалася, була максимально чесною. У цьому контексті дуже актуальним є підписання Президентом указу на забезпечення чесних виборів. Про це у коментарі сайту RAZOM сказав народний депутат, член політради «Нашої України» Андрій Парубій.

Водночас він зауважив – для цього у першу чергу потрібне законодавче забезпечення та чітка і неупереджена робота правоохоронних органів. «На жаль, сподіватися лише на добру волю кандидатів у Президенти не доводиться», – констатував Парубій.

Він відзначив, що вкрай важливо дочекатися рішення Конституційного суду щодо Закону про вибори. «У законі обов’язково потрібно буде врахувати зауваження КС, а я переконаний, що такі зауваження будуть», – сказав народний депутат.

Парубій також застеріг представників правоохоронних органів від зловживання службовим становищем на користь того чи іншого кандидата і наголосив на важливості зберігати максимальну неупередженість. «На сьогодні ми бачимо тривожні симптоми, адже міністр внутрішніх справ неприховано позиціонує себе як політичний прихильник і соратник одного з кандидатів у Президенти», – підкреслив депутат.

«Починаючи з 2005 року Україна продемонструвала, що може проводити чесні і відкриті вибори, завдяки Президенту наша держава досягла високого рівня демократії. Зараз дуже важливо не втратити ці здобутки і відповідальність за це лежить на всіх гілках влади», – вважає «нашоукраїнець».

«Ми повинні забезпечити кожному громадянину України право вільного вибору», – додав Парубій.

Джерело: Андрій Парубій – народний депутат України від Блоку “НУНС”.

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня