ВО Свобода висунуло Тягнибока кандидатом у президенти

ВО Свобода висунуло Тягнибока кандидатом у президентиВсеукраїнське об`єднання Свобода прийняло рішення висунути кандидатом у президенти свого лідера Олега Тягнибока.

Таке рішення було прийнято на 21-му з`їзді Свободи в четвер.

Його було підтримано одноголосно 472 делегатами.

Як зазначив Тягнибок під час свого виступу на з`їзді: “Сьогодні під загрозою перебувають територіальна цілісність України, національна ідентичність і економічний суверенітет, майбутнє мільйонів українців”.

На його переконання, “тільки націоналісти можуть захистити українця від свавілля неукраїнської влади, повернути йому гідність і визначеність у завтрашньому дні, забезпечити можливість стати господарем власної долі і не почуватися чужинцем на рідній землі”.

Тягнибок підкреслив, що “потрібно повернути владу українцям і зупинити знищення титульної нації в Україні”.

За його словами, “потрібно усунути космополітичну псевдоеліту, яка сьогодні позбавляє українців майбутнього, а також покарати злочинців, які знищували нашу націю у минулому”.

Як вважає лідер Свободи, це можна здійснити тільки шляхом докорінного очищення влади через люстрацію і зміну системи влади.

Як повідомлялося, документи на реєстрацію кандидатами в президенти України в ЦВК подали вже Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко, Петро Симоненко та Олег Рябоконь.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня