Ющенко стане наступним Президентом

Народний депутат, член політради «Нашої України» Андрій Парубій переконаний, що Віктор Ющенко знову очолить державу.

«Останні місяці роботи парламенту продемонстрували повне розчарування у «головних» кандидатах у президенти – Януковича та Тимошенко. Така ситуація призвела до підриву парламентаризму в Україні, – говорить Парубій. – Закономірно, що на такому тлі інститут президентства залишається інститутом стабільності, який може гарантувати вирішення безпекових питань, стабільного розвитку України».

Народний депутат вважає, що суспільство усвідомлює різницю між опозицією та коаліцією в парламенті та між позицією Президента, який відстоює прагматично – економічний підхід і авантюрною політикою ПР та БЮТ.

«Таке розуміння буде зростати і результати найближчих президентських виборів для політиків, які захопилися інтригами, можуть бути несподіванкою. Адже громадськість розуміє те, що Віктор Ющенко – це людина, яка представляє інтереси тієї частини суспільства, яка обирає українську перспективу, стабільну економіку, європейський курс», – відзначає політик.

«У мене не викликає сумнівів перемога Ющенка на виборах, бо чимало українців є прихильниками його демократичної політики», – підкреслив «нашоукраїнець».

Джерело: Андрій Парубій – народний депутат України від Блоку “НУНС”.

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня