Тимошенко хоче зробити Кравчука своєю довіреною особою

Тимошенко хоче зробити Кравчука своєю довіреною особоюПрем’єр-міністр України Юлія Тимошенко має намір просити екс-президента України Леоніда Кравчука стати одним з її довірених осіб по єдиному загальнодержавному виборчому окрузі по виборах Президента України.

Про це Тимошенко сказала сьогодні після з`їзду партії Батьківщина, відповідаючи на запитання про те, хто буде її довіреною особою.

“Я буду просити Леоніда Кравчука стати моєю довіреною особою”, – сказала Тимошенко.

Вона додала, що її довіреною особою також буде президент Національної Академії наук України Борис Патон.

У свою чергу, Кравчук після виступу на Майдані заявив, що він довго спостерігав за нинішніми політиками та іншого кандидата в Президенти не бачить.

“Я довго сидів, дивився, ходив, виступав, спостерігав за кожним, за тими, хто хоче, хто планує щось зробити. На жаль, робила тільки одна людина, робила команда цієї людини. Всі інші, особливо останнім кризовий час думали тільки про себе, але не про народ. Криза – це погано, але вона показала, хто на що здатний. Хто що може. І саме в цей час Юлія Володимирівна Тимошенко показала свої здібності “, – сказав перший президент.

Крім того, Кравчук зізнався, що на Майдані виступає вперше, і не брав участі в помаранчевій революції в 2004 році.

“Я не був тут у 2004 році. Я скажу відверто, чесно я про це вже говорив. Я не повірив тому лідеру, який був тут. І я, на жаль, мав рацію”, – підсумував він.

Як повідомлялося, сьогодні ІХ з`їзд Батьківщини висунув лідера партії, прем`єр-міністра Юлію Тимошенко кандидатом на посаду Президента України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня