СПУ в четвертий раз висунула Мороза кандидатом у Президенти

СПУ в четвертий раз висунула Мороза кандидатом у ПрезидентиСоціалістична партія України в четвертий раз висунула свого лідера Олександра Мороза кандидатом у Президенти України.

За це рішення під час роботи другого етапу XV з`їзду СПУ проголосували 268 делегатів з 421 зареєстрованого.

При цьому 15 делегатів проголосували проти висунення Мороза.

Однак, незважаючи на те, що член політради СПУ, екс-голова Фонду держмайна України Валентина Семенюк-Самсоненко не зняла своєї кандидатури на висунення кандидатом у Президенти, питання про її підтримку не було поставлено з`їздом на голосування.

Під час свого виступу перед делегатами Мороз розповів про свою президентську програму, якою, зокрема, передбачено ліквідацію районних державних адміністрацій, заборону на продаж землі.

Крім того, на з`їзді було створено суспільно-політичний блок, який поки не буде офіційно реєструватися, але буде підтримувати Олександра Мороза під час президентської кампанії.

У цей блок увійдуть Спілка молодих соціалістів, Спілка власників земельних та майнових паїв, організації Діти війни, Закінчимо війну тощо.

З`їзд також продовжив дію мандатів учасників до травня 2010 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час роботи з`їзду помер секретар політради Соціалістичної партії України Михайло Мельничук.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня