Людина, яка йде у Президенти, має висуватися від людей – А.Парубій

Людина, яка йде у Президенти, має представляти інтереси не лише однієї політичної сили, – це представництво повинне бути ширше, він має висуватися громадою. Таку думку ІМК висловив народний депутат від НУ-НС (група "За Україну"), коментуючи інформацію про те, що Віктор Ющенко йде на президентські вибори самовисуванцем.

А.Парубій нагадав, що в 2004 році, Віктор Ющенко висувався на Співочому полі, не від якоїсь політичної сили, а це було висунення від людей. "Людина, яка йде у Президенти, має представляти інтереси не лише однієї політичної сили, а це представництво повинне бути ширшим", – сказав А.Парубій.

"Президента В.Ющенка підтримують низка політичних партій, і насамперед "Наша Україна", тому я не бачу жодної проблеми, що, як і в 2004 році, В.Ющенко висуватиметься громадою та йтиме за її велінням на посаду Президента", – додав народний депутат.

Нагадаємо, голова Секретаріату Президента Віра Ульянченко повідомила, що Президент України Віктор Ющенко піде на президентські вибори як самовисуванець.

Джерело: Андрій Парубій – народний депутат України від Блоку “НУНС”.

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня