ЦВК зареєструвала Тігіпка і Богословську кандидатами у президенти

ЦВК зареєструвала Тігіпка і Богословську кандидатами у президентиЦентральна виборча комісія зареєструвала Сергія Тігіпка та Інну Богословську кандидатами на пост президента України.

Таке рішення було ухвалено сьогодні на засіданні ЦВК одноголосно.

Центрвиборчком не виявив помилок у документах Тігіпка і Богословської, поданих на реєстрацію кандидатами у президенти.

Голова ЦВК Володимир Шаповал вручив Тігіпкові і Богословській посвідчення кандидатів у президенти.

Після реєстрації Тігіпко продемонстрував своє посвідчення під № 5. “Буду намагатися всю кампанію провести на відмінно”, – сказав Тігіпко, зазначивши, що готовий до того, щоб обійняти посаду президента України.

За його словами, він об`їздив всю Україну і не побачив жодного питання, що українці не могли б вирішити, потрібна лише політична воля.

Тігіпко висловив сподівання, що зможе довести людям, що може працювати на посаді глави держави, використовуючи свій досвід і життєвий шлях, а також отримані ним професійні навички.

Відповідаючи на запитання, яке місце він сподівається зайняти за результатами президентської кампанії, Тігіпко сказав, що сподівається на перемогу. “Програма-мінімум – це друге місце в першому турі, а далі подивимося”, – сказав він.

При цьому Тігіпко звернув увагу, що починав кампанію з 0,9% рейтингу, а в даний час експерти дають уже понад 5%. Він прогнозує, що його рейтинг і далі зростатиме.

У свою чергу, Богословська заявила, що якщо вона не здобуде перемогу на цих виборах, то очолить опозицію в Україні.

Богословська обіцяє очолити опозицію також у тому разі, якщо переможцем у виборчій кампанії стане лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

“Я впевнена в тому, що будь-хто з тих, хто був при владі останні 15 років, не має права очолювати країну. Ми повинні мати новий порядок денний. Ніхто з тих, хто був при владі, не здатний цього зробити. Дуже пов`язані один з одним”, – підкреслила Богословська.

Як повідомлялося, станом на сьогодні, 27 жовтня, Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатами на посаду глави держави Олега Рябоконя, Анатолія Гриценка, Арсенія Яценюка, Петра Симоненка та Володимира Литвина.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня