Клопотання до Президента України про реконструкцію культурного Центру-Пантеону зі Святилищем Рідних Богів, який був за Київського князя Володимира на території Національного музею історії України у Києві

Просимо реконструювати культурний Центр-Пантеон із Святилищем, який був за Київського князя Володимира і що ніс у собі етнічний світогляд предків українців. Розмістити відновлений Пантеон просимо поблизу його історичного місця розташування, на території сучасного Національного музею історії України.
Президенту України

Ющенку Віктору Андрійовичу

Копія Прем`єр-міністру України

Тимошенко Юлії Володимирівні

Копія Голові Верховної Ради України

Литвину Володимиру Михайловичу

В США, Канаді, Африці, Європі, Азії, Полінезії і т.д., на державному рівні створені великі культурні центри по відродженню етнічних культур.

Україна має дуже глибоке етнічне коріння близько двадцяти тисячоліть та духовно-культурний спадок світового значення.

Тому ми просимо реконструювати культурний Центр-Пантеон із Святилищем, який був за Київського князя Володимира і що ніс у собі етнічний світогляд предків українців. Розмістити відновлений Пантеон просимо поблизу його історичного місця розташування, на території сучасного Національного музею історії України.

Докладніше…

 
 

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня