В Україні розсекретили національний архів НЛО

В Україні оприлюднили і розмістили в інтернеті загальнонаціональний архів свідоцтв про НЛО. Серед «секретних матеріалів» – близько 500 свідоцтв очевидців, які бачили непізнані літаючі об’єкти над територією України, починаючи з 17 сторіччя.

Архів опублікував уфологічний клуб «УФОДОС». Раніше в інтернеті з’явилися колись секретні архіви про контакти з НЛО низки інших країн – США, Великобританії, Франції, Данії, і тому подібне, – повідомляє «ТСН».

«В українській уфології це подія світового масштабу», – прокоментував її керівник Ярослав Сочка.

За словами Сочки, відомості збиралися з різних джерел, аномальними явищами цікавилися й управління гідрометеорології, зокрема Гідрометеорологічний центр Збройних сил України, і громадські уфологічні організації.

Мета цього кроку уфологів, пояснив він, – залучити увагу громадськості до феномену НЛО. «Оскільки через певні обставини сформований спотворений стереотип про НЛО («маленькі зелені чоловічки», «вагітні, від прибульців жінки», «секти контактерів, з космосом»), – зазначив фахівець.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня