Фотогалерея: Західна Україна у полоні епідемії

Фотогалерея: Західна Україна у полоні епідеміїУ західних областях України стрімко зростає епідемія грипу та ГРВІ, яка цього року ускладнюється важкими пневмоніями.

Який саме вірус призводить до таких тяжких наслідків, поки не відомо. Міністр охорони здоров’я Василь Князевич заявив, що остаточні дані від лабораторій міністерство матиме вже у вівторок, 3 листопада.  

За інформацією МОЗ на вечір четверга, 29 жовтня, в Україні від невідомого вірусу вже померли 30 осіб, зокрема у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківський та Закарпатській областях.

У п’ятницю, 30 жовтня, представники МОЗ офіційно визнали, що в Україну вже потрапив і вірус каліфорнійського чи свинячого грипу A/H1N1. Принаймні одна людина з 30 жертв померла саме від нього.

Тим часом, на Західній Україні серед населення розпочалася справжня паніка. Люди намагаються не виходити на вулиці й поменше бувати у громадських місцях. З полиць аптек позникали противірусні й проти застудні препарати й маски – попит на них зріс у кілька разів, дистриб’ютори не встигають їх завозити. Як з’ясував Новинар, проблематично купити противірусні ліки вже й в аптеках Києва.

У четвер, 29 жовтня, мер Львова Андрій Садовий розпорядився, щоб працівники громадської сфери носили марлеві пов’язки. Почали їх носити й звичайні люди на вулицях, чого раніше ніколи не спостерігалося протягом сезонних епідемій грипу та ГРВІ.

Як Західна Україна намагається пережити епідемію, дивіться у новій фотогалереї Новинаря.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня