ЦВК зареєструвала кандидатами в президенти Тягнибока та Костенка

ЦВК зареєструвала кандидатами в президенти Тягнибока та КостенкаЦентральна виборча комісія України зареєструвала лідера Всеукраїнського об`єднання Свобода Олега Тягнибока і лідера Української народної партії Юрія Костенка кандидатами на пост Президента України.

Відповідні рішення були прийняті одноголосно на сьогоднішньому засіданні Центрвиборчкому.

ЦВК не знайшла помилок і порушень в документах, поданих Тягнибоком і Костенком. Крім того, ЦВК зареєструвала уповноважених представників цих кандидатів з правом дорадчого голосу. Так, представником Тягнибока в ЦВК став Олег Магницький, а представником Костенка – Віктор Кулинич.

Голова Центрвиборчкому Володимир Шаповал вручив Тягнибоку і Костенку посвідчення кандидатів у Президенти. 

Таким чином, на даний момент офіційно зареєстровані кандидатами 11 претендентів на пост Президента: юрист Олег Рябоконь, лідер Громадянської позиції Анатолій Гриценко, лідер Фронту змін Арсеній Яценюк, лідери Комуністичної партії України Петро Симоненко та Народної партії Володимир Литвин, відомий банкір Сергій Тігіпко, народний депутат Інна Богословська, лідер Партії регіонів Віктор Янукович, чинний Президент Віктор Ющенко, лідер ВО Свобода Олег Тягнибок і голова Української народної партії Юрій Костенко.

На розгляді в ЦВК перебувають документи претендентів на пост Президента: самовисуванців Леоніда Куліченка, Заура Аббасова і Михайла Бродського, а також чинного прем`єр-міністра Юлії Тимошенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня