Гриценко вважає неприпустимим введення НС через смерть від грипу

Гриценко вважає неприпустимим введення НС через смерть від грипуКандидат у Президенти, голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко вважає неприпустимим введення надзвичайного стану через смерть людей від грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Про це йдеться в повідомленні його прес-служби.

За словами Гриценка, ситуація у західних областях вийшла на рівень епідемії.

“У цих умовах неприпустимі істеричні заклики окремих політиків щодо введення режиму надзвичайного стану в країні або її окремих регіонах. Органи державної влади мають всі необхідні повноваження і повинні діяти спокійно, рішуче і ефективно, без будь-яких політичних авантюр”, – заявив Гриценко.

За його словами, зараз поширюється паніка, люди скуповують в аптеках ліки і медичні засоби, включаючи антибіотики, які непридатні для профілактики і лікування саме цього грипу, медики працюють на межі фізичних можливостей, окремі районні лікарні переповнені хворими на 40-60% понад норму.

Гриценко також вважає, що ситуація може вийти з-під контролю влади.

На його думку, для ефективного усунення паніки необхідно мобілізувати всі сили і засоби держави з надання медичної допомоги та забезпечити ефективну координацію дій на урядовому рівні.

Гриценко вважає, що до 1 листопада Президент Віктор Ющенко повинен визначити завдання для Збройних Сил та задіяти для надання допомоги населенню медичні частини і підрозділи, а також військові шпиталі і, в разі необхідності, санаторії для розміщення хворих.

Крім того, на думку Гриценка, Ющенко повинен закликати необхідну кількість офіцерів-медиків з числа резерву на період, поки загроза розповсюдження хвороби не буде локалізована.

Він радить у першу чергу задіяти мобільні санітарно-епідеміологічні загони армії, здатні діагностувати хвороби, на місці робити аналізи, виявляти збудників хвороб і надавати людям допомогу в місцях їх проживання.

Як повідомлялося, раніше лідер партії Єдиний Центр Віктор Балога закликав владу ввести в західних областях надзвичайний стан у зв`язку з епідемією грипу.

Тим часом, Кабінет міністрів ввів карантин у дев`яти західних областях України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня