Львівська залізниця посилює протиепідемічні заходи

Львівська залізниця посилює протиепідемічні заходиЛьвівська залізниця посилила протиепідемічні заходи у зв`язку із ситуацією, що склалася у Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській областях і не скасовувала потягів.

Як повідомила представник прес-служби Львівської залізниці Лілія Криницька, з учорашнього дня посилено протиепідемічні заходи, заходи з дезінфекції потягів, станцій, місць найбільшого скупчення людей.

Водночас, з учорашнього дня “група ризику” – провідники, касири, працівники залізниці, які найбільш часто контактують з людьми, працюють у масках.

Тим часом, дані Криницької свідчать, що Львівська залізниця почала готуватися до такої ситуації завчасно. Зокрема, проводилася і проводиться вакцинація працівників компанії.

При цьому касири та провідники отримали вакцину ще на початку жовтня.
У випадку, якщо в потязі буде виявлений хворий з підозрою на вірусне захворювання, працівники дороги повідомлять на першу найближчу станцію, де є медпрацівники.

“Наші лікарі, лікарні підготовлені”, – зазначила вона. При цьому вона спростувала повідомлення про те, що потяги не зупиняються у Львові і Тернополі, зазначивши, що вони можуть бути викликані панічними настроями.

“Все зупиняється, рух здійснюється за графіком”, – зазначила представник прес-служби Львівської залізниці. За її словами, залізниця є стратегічним об`єктом, і не скасовувала потягів і зупинок.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров`я України Василь Князевич 30 жовтня заявив про те, що в Україні почалася епідемія високопатогенного грипу A/H1N1.

Як повідомлялося, в Міністерстві охорони здоров`я України створено оперативний штаб щодо попередження поширення в Україні вірусного

захворювання.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня