Тимошенко поспілкувалася з Путіним по телефону

Тимошенко поспілкувалася з Путіним по телефонуПрем’єр-міністр Росії Володимир Путін обговорив по телефону з прем`єр-міністром України Юлією Тимошенко співробітництво РФ і України в газовій сфері.

Про це повідомили в прес-службі уряду Росії.

“Путін і Тимошенко торкнулися проблематики російсько-української взаємодії у газовій сфері. При цьому голова уряду РФ наголосив на необхідності неухильного дотримання Києвом всіх контрактних зобов`язань у цій галузі, взятих на себе сторонами”, – йдеться в повідомленні.

У ході розмови глави урядів двох країн також обговорили питання, пов`язані з проведенням 19 листопада в Ялті засідання Комітету з питань економічного співробітництва Російсько-української міждержавної комісії і майбутньої 20 листопада зустрічі у форматі Ради глав урядів СНД.

Крім того, були обговорені деякі інші актуальні питання співробітництва двох країн.

Як повідомлялося, засідання Комітету з економічного співробітництва Українсько-російської міждержавної комісії відбудеться 19 листопада під головуванням прем`єр-міністрів України і Росії Юлії Тимошенко і Володимира Путіна.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня