У Рівненській області від пневмонії померли ще дві людини

У Рівненській області від пневмонії померли ще дві людиниЗа минулу добу в Рівненській області від пневмонії, ймовірно, викликаної захворюванням на грип, померли ще двоє людей. Таким чином, число померлих від нового вірусу в області збільшилося на чотири.

Про це повідомили в Головному управлінні охорони здоров`я обласної державної адміністрації. Фахівці пов`язують ці трагедії із захворюванням людей на грип, однак який саме вірус призвів до смерті, медики області поки не знають. Подробиці захворювань стануть відомі після лабораторно-бактеріологічного укладення облсанепідемстанції, сказали в ОДА.

З метою запобігання поширення захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання з наступного понеділка, 2 листопада, в обласному центрі вводяться карантинні заходи в навчальних закладах – у школах, вузах та дитсадках. Вирішено продовжити шкільні канікули і тимчасово припинити навчальний процес у вищих навчальних закладах. Вже введені карантинні заходи в навчальних закладах Кузнецовська, Костополя та Дубно.

В обласній санепідемстанції вже введений щодобовий збір інформації про кількість хворих на ГРВІ, а при багатьох лікувальних закладах області діють гарячі телефонні лінії, де мешканці Рівного та інших населених пунктів області отримують консультації та поради, як уберегтися від грипу.

Медики відзначають різке збільшення кількості викликів швидкої медичної допомоги у зв`язку з високою температурою. Наприклад, тільки в першій половині доби 29 жовтня в Рівному було 220 таких викликів, тоді як за попередню добу – всього 60.

Як повідомив голова правління ВАТ Рівнефармація Володимир Синяк, у багатьох аптеках спостерігається ажіотаж, пов`язаний з продажем противірусних препаратів і ватно-марлевих пов`язок. У деяких аптеках вже спостерігається дефіцит цих препаратів.

Щодо ситуації, яка склалася у зв`язку зі збільшенням захворюваності на грип та ГРВІ, в облдержадміністрації 30 жовтня буде проведено міжвідомчу нараду та прес-конференція фахівців.

Нагадаємо, вчора, 29 жовтня, повідомлялося про двох померлих від пневмонії: у Костополі померла 28-річна жінка. Крім того, в Рівненській обласній лікарні в реанімації помер оператор рівненського телеканалу Сфера-ТВ Руслан Гурман родом з Прикарпаття. За попередньою інформацією, чоловік помер від пневмонії.

Сьогодні Міністерство охорони здоров`я України отримало підтвердження свинячого грипу в одного з 30 померлих. Крім того, свинячий грип зафіксовано у ще 10 госпіталізованих.

Сьогодні Яран Князевич заявив, що в Україні розпочалася епідемія каліфорнійського грипу A/H1N1. Він закликав населення країни не займатися самолікуванням.

Станом на вечір 29 жовтня, за даними Міністерства охорони здоров`я країни, від невідомого вірусу в Україні померли 30 осіб. Водночас, за даними газети КомерсантЪ-Украина, епідемія грипу та гострих респіраторних захворювань на заході країни вже забрала життя 37 осіб. Видання нагадує, що головною особливістю протікання хвороби є ураження легень, в результаті чого люди помирають від пневмонії. Лікарі намагаються розпізнати збудника даного захворювання.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня