Кабмін заборонив масові заходи і припинив навчальний процес по всій країні

Кабмін заборонив масові заходи і припинив навчальний процес по всій країніКабінет міністрів ввів заборону на проведення масових заходів по всій Україні у зв`язку з загрозою епідемії грипу А (Н1N1). У всіх навчальних закладах країни оголошені тритижневі канікули.

Як повідомив міністр охорони здоров`я Василь Князевич, уряд заборонив масові заходи.

“Кабінет міністрів ввів заборону на проведення масових заходів по всій території України”, – сказав він журналістам у п`ятницю по закінченні засідання уряду.

Крім того, прес-секретар прем`єр-міністра Марина Сорока пояснила, що карантинний режим вводиться на території дев`яти областей України, проте положення про тритижневі канікули у всіх навчальних закладах стосується всієї України.

Також Сорока додала, що територія застосування всіх інших карантинних заходів буде уточнена.

Як повідомлялося, сьогодні, 30 жовтня, Міністерство охорони здоров`я України оголосило про початок епідемії каліфорнійського грипу A/H1N1 в країні. МОЗ отримало підтвердження свинячого грипу в одного з 30 померлих, крім того, свинячий грип зафіксовано у ще 10 госпіталізованих.

Станом на вечір 29 жовтня, за даними Міністерства охорони здоров`я країни, від невідомого вірусу в Україні померли 30 чоловік. Водночас, за даними газети КоммерсантЪ-Украина, епідемія грипу та гострих респіраторних захворювань на заході країни вже забрала життя 37 чоловік.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня