Тягнибок виділить 1 млн. грн. передвиборчих коштів на боротьбу з грипом

Тягнибок виділить 1 млн. грн. передвиборчих коштів на боротьбу з грипомВсеукраїнське об`єднання Свобода виділить 1 млн. грн. з передвиборчих коштів кандидата в Президенти України Олега Тягнибока на боротьбу з хворобою в західних областях України.

Про це Тягнибок заявив журналістам після його реєстрації кандидатом у Президенти України.

“Ми в нашому штабі прийняли сьогодні рішення, що у зв`язку з тим, що в Україні відбуваються страшні події, з тих коштів, які ми зібрали на виборчу кампанію, вилучити 1 млн. грн.. і перевести їх для боротьби з тією невідомою хворобою, яка зараз насувається на Україну “, – сказав Тягнибок.

Він закликав інших кандидатів також виділити кошти, з особистих чи передвиборчих, на боротьбу з хворобою.

Як повідомлялося, в дев `яти західних областях України через перевищення епідеміологічного порогу захворюваності на грип вводиться карантин.

Тим часом, голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій Чижмарь спростовує звинувачення першого віце-прем`єр-міністра Олександра Турчинова в тому, що облдержадміністрація приховувала факти захворювань в області.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня