Тимошенко заборонила всі передвиборчі заходи в Україні

Тимошенко заборонила всі передвиборчі заходи в УкраїніПрем`єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що в Україні скасовані всі заходи в рамках виборчої кампанії з виборів Президента.Зокрема, сьогодні під час прес-конференції після закінчення позачергового засідання уряду, відповідаючи на запитання журналістів, щодо проведення передвиборчих заходів Тимошенко і мітингу Ющенка на Софійській площі в Києві, прем`єр зазначила, що у зв`язку з оголошенням епідемії грипу та введенням карантину всі без винятку передвиборчі заходи в країні скасовуються.

Тим часом, лідер Партії регіонів Віктор Янукович сьогодні заявив, що його політична сила буде вимагати накладення мораторію на проведення передвиборчих мітингів у зв`язку з епідемією грипу в Україні. Зокрема, виступаючи в Харкові на заводі імені Малишева, він оголосив, що сьогодні буде скасовано його мітинг на площі Свободи в Харкові, який повинен був розпочатися о 17:00.

“Ми в Харкові скасовуємо мітинг, оскільки температура вже досить не комфортна для його проведення, і ми не знаємо, можливо, хтось з інфікованих може прийти на нього. Ми будемо вимагати, щоб масові заходи в Україні до завершення виборів не проводилися. Щоб на них був оголошений мораторій. Люди і так вже визначилися, хто чого вартий у нашій країні “, – сказав Янукович.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів виділив 0,5 млрд. гривень для закупівлі необхідних ліків для лікування високопатогенного грипу, а також масок, апаратів штучного дихання, які буде доставлено в аптеки в усіх областях.

Сьогодні, 30 жовтня, Міністерство охорони здоров`я оголосило епідемію грипу A (H1N1) в Україні. МОЗ отримав підтвердження свинячого грипу в одного з 30 померлих від невідомого вірусу в Україні, а також підтвердив ще 10 випадків захворювання на грип А/Н1N1 в країні.

Кабмін вводить карантин у дев`яти західних областях України: у Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях, де рівень захворюваності на грип досяг епідемічного порогу; і в сусідніх областях – Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Волинській, Хмельницькій і Вінницькій, де є загроза розповсюдження грипу. Уряд заборонив масові заходи і призупинило навчальний процес по всій країні.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня