Агентство: У Черкасах низка установ перейшла на карантинний режим

Агентство: У Черкасах низка установ перейшла на карантинний режимВід сьогоднішнього дня у Черкасах більшість банківських установ та магазинів працюють у карантинному режимі.

Як передає УНІАН, за словами завідувача одного з магазинів великої торговельної мережі, зі сьогоднішнього дня увесь персонал зобов`язаний працювати у марлевих пов`язках і користуватися оксоліновою маззю.

Водночас, як повідомляє агентство, у магазинах введене щогодине вологе прибирання зі спецзасобами.

Разом із тим, у карантинному режимі працюють і більшість банківських установ Черкас. Працівників банків також зобов`язали надягати марлеві пов`язки і користуватися оксоліновою маззю.

Також УНІАН повідомляє, що в аптеках Черкас виник дефіцит марлевих пов`язок, оксолінової мазі, противірусних препаратів, загальнозміцнюючих і тонізуючих-імуномодулюючих препаратів та препаратів цілеспрямованої імуностимулюючої дії.

При цьому, як кажуть працівники аптек, усі запаси, які були в аптеках і на складах, закінчилися.

У кількох аптеках встановлені тимчасові обмеження на продаж не більше двох марлевих пов`язок в одні руки.

* * *

Нагадаємо, що сьогодні, 30 жовтня, міністр охорони здоров`я України Василь Князевич повідомив, що в Україні розпочалася епідемія каліфорнійського грипу A/H1N1. Він закликав населення країни не займатися самолікуванням.

Станом на вечір 29 жовтня, за даними Міністерства охорони здоров`я країни, від невідомого вірусу в Україні померли 30 осіб.

Водночас, за даними газети Коммерсант-Україна, епідемія грипу та гострих респіраторних захворювань на заході країни вже забрала життя 37 людей.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня