Ющенко доручив Міноборони підготувати пересувні військові шпиталі

Ющенко доручив Міноборони підготувати пересувні військові шпиталіПрезидент України Віктор Ющенко доручив Міністерству оборони підготувати пересувні військові госпіталі. Про це він повідомив журналістам.

Ющенко зазначив, що сьогодні потрібно забезпечити необхідну кількість місць для хворих.

Президент повідомив про доручення Міноборони щодо розгортання пересувних мобільних госпіталів, які будуть підняті у разі потреби.

Також Ющенко доручив Міністерству охорони здоров`я України розробити єдину базу даних щодо розповсюдження інфекційних захворювань.

Він наголосив, що на сьогодні немає такої бази, яка б у реальному часі інформувала, що відбувається в усіх регіонах України.

Ющенко заявив, що у нас немає ефективного моніторингу ситуації з грипом, а в Центрі грипу працює лише одна людина. Він повідомив, що доручив прем`єр-міністру терміново виділити 50 млн грн для забезпечення роботи Центру у повному обсязі.

Також Ющенко повідомив, що дав окреме доручення створити при обласних державних адміністраціях центри інформування громадськості, щоб на місцях не виникала паніка.

Крім того, Президент заявляє, що ліків для боротьби з пандемією грипу A/H1N1 поки що вистачає, але він звернеться до світової громадськості, якщо виникне необхідність у додаткових ресурсах.

Ющенко, зокрема, зауважив, що запас медикаментів, який сьогодні є в Україні, дозволяє забезпечити всіх, хто страждає на захворювання.

Водночас, за його словами, якщо тенденції поширення інфекції збережуться і ліків не вистачатиме, він звернеться до світових інститутів, інших країн для отримання додаткової кількості ліків.

“Безумовно, ми отримаємо ту кількість препаратів, що нам буде потрібно”, – сказав Президент.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів на своєму позачерговому засіданні визначив третій рівень небезпеки для населення в умовах епідемії грипу А/H1N1.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня