Янукович: Тимошенко знала про епідемію грипу А/H1N1, коли організовувала з`їзд БЮТ

Янукович: Тимошенко знала про епідемію грипу А/H1N1, коли організовувала з`їзд БЮТЛідер партії регіонів Віктор Янукович заявив, що прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко та міністр охорони здоров`я Василь Князевич знали про епідемію грипу А/H1N1 на Західній Україні, коли організовували з`їзд БЮТ 24 жовтня на Майдані Незалежності у Києві.

“Насправді, звичайно, і вона, і міністр охорони здоров`я знали, і дуже добре розуміли, що не можна вести людей зі Західної України в такій величезній кількості в Київ … І сьогодні, я думаю, кияни вже з жахом думають, скільки їм завезли цього грипу в Київ”, – сказав він в ефірі Харківської телекомпанії 7 канал.

При цьому Янукович не відкидає, що в разі масової захворюваності на грип А/H1N1 у Києві, будуть звинувачення на адресу БЮТ.

“І зараз, як тільки в Києві, не дай Боже, почнуться захворювання, будуть проводити паралелі, у мене в цьому жодних сумнівів немає”, – зазначив він.

Також лідер Партії регіонів висловив сподівання, що до Києва хвиля епідемії не дійде. “Дай Боже, щоб пронесло”, – додав він.

При цьому Янукович сказав, що не хотів би політизувати це питання. “Я до певної міри не хотів акцентувати на цьому, тому що мої опоненти, виборці могли б сказати, що це знову методи політичної боротьби”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше сьогодні, 31 жовтня, Президент України Віктор Ющенко заявив, що 48 осіб уже стали жертвами епідемії грипу в Україні.

***

Як повідомлялося, станом на суботу, 31 жовтня, в Україні офіційно підтверджено 13 випадків зараження грипом каліфорнійської мутації (грип A/H1N1), зокрема, один випадок зі смертельним результатом.

30 жовтня Україна визнала третій, найвищий рівень загрози розповсюдження епідемії грипу в країні.

У всіх навчальних закладах країни оголошені тритижневі канікули. На території дев`яти західних областей України – Івано-Франківській, Тернопільській, Львівській, Закарпатській, Чернівецькій, Рівненській, Хмельницькій, Вінницькій, Волинській – вводиться карантин.

Кабінет міністрів ввів заборону на проведення масових заходів по всій Україні у зв`язку зі загрозою епідемії свинячого грипу. Перенесені всі заходи у рамках передвиборчої кампанії, зокрема,  презентація передвиборчої програми Віктора Ющенка, запланована на 1 листопада.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня