Ющенко переконаний, що ВР підтримає відставку Луценка з посади глави МВС

Ющенко переконаний, що ВР підтримає відставку Луценка з посади глави МВСПрезидент України Віктор Ющенко переконаний, що Верховна Рада України підтримає відставку Юрія Луценка з посади міністра внутрішніх справ України.

Про це він заявив в ефірі каналу ICTV.

“Закликаю всіх депутатів проголосувати за відставку. Нам потрібна більш ефективна робота багатьох відомств”, – сказав Ющенко.

У свою чергу, заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко прогнозує, що у вівторок у парламенті розглядатиметься питання про відставку міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Про це він сказав в інтерв`ю журналістам, перебуваючи з робочою поїздкою в Переяслав-Хмельницькому Київської області.

Як повідомили в прес-службі Верховної Ради, віце-спікер не “бачить” поки що 226 голосів за відставку Луценка.

Томенко повідомив, що Президент України Віктор Ющенко звернувся до Комуністичної партії щодо підтримки в парламенті під час розгляду питання про зняття з посади міністра внутрішніх справ.

“Вівторок розпочнеться з цієї теми. Тут очевидно, що Партія регіонів і партія Президента домовляються про вирішення цього питання”, – переконаний Томенко.

При цьому віце-спікер зазначив, що міністр внутрішніх справ не готовий агітувати за кандидата в президенти Ющенка і за кандидата в президенти Віктора Януковича, “отже, ці дві людини зараз вимагають його відставки”.

На його переконання, не можна звільняти або призначати міністра залежно від його готовності підтримати того чи іншого кандидата в президенти і агітувати за нього.

Як повідомлялося, 10 грудня Ющенко закликав Тимошенко звернутися до ВР з поданням про звільнення Луценка з посади міністра внутрішніх справ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня