На сайті партії Луценка з`явилися матеріали справи про побиття Шуфричем дружини

На сайті партії Луценка з`явилися матеріали справи про побиття Шуфричем дружиниПісля конфлікту між міністром внутрішніх справ Юрієм Луценком і депутатом Нестором Шуфричем на сайті Народної самооборони були опубліковані матеріали кримінальної справи, порушеної у травні 1998 року щодо Нестора Шуфрича за нанесення тілесних ушкоджень дружині.Як пише видання Коммерсантъ-Украина, серед оприлюднених документів – заява Наталії Шуфрич з проханням вжити заходів щодо чоловіка; висновок експерта про те, що у пані Шуфрич закрита черепно-мозкова травма, струс мозку і перелом щелепи, які могли бути отримані “внаслідок дії тупих твердих предметів або при падінні на тверде покриття “.

Як пише газета, свідків інциденту немає, тому довести, що Шуфрич побив дружину, не вдалося, і в червні 1998 року у зв`язку з відсутністю події злочину справу було закрито.

Газета  Ъ-Украина поцікавилася у Луценка, чи є поява матеріалів справи на сайті Самооборони ударом у відповідь Шуфричу. “Удар Шуфричу завдає саме життя Шуфрича. Він корчить з себе мачо, хоча за життя – чмо”, – заявив Ъ-Украина глава МВС.

Нагадаємо, в ніч на суботу в ефірі Шустер Live Шуфрич ударив по обличчю Луценка. Регіонал запитав у Луценка, коли він дасть дозвіл на одержання матеріалів розслідування прокуратури Німеччини інциденту в аеропорту Франкфурта-на-Майні.

У відповідь глава МВС запитав: “Коли ви обнародуєте, як саме ви жорстоко побили свою дружину, зламавши їй щелепу, і прикрилися депутатською недоторканністю? Як мужик”. “Я після передачі відповім вам на це запитання. Як мужик”, – сказав Шуфрич.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня