Москаль: У Шуфрича спермотоксикоз

Москаль: У Шуфрича спермотоксикозНачальник кримської міліції, член Народної самооборони Геннадій Москаль розкрив підґрунтя інциденту між регіоналом Нестором Шуфричем і главою МВС Юрієм Луценком, який трапився у п’ятницю.

“Я знаю, чому Нестор Іванович так відреагував під час своєї зустрічі з міністром внутрішніх справ”, – заявив він.
   
За словами Москаля, Шуфричу необхідно негайно одружуватися, “тому що в нього надзвичайна проблема – спермотоксикоз. У нього, бачте, з жінками не складається, от він на чоловіків і кидається”.

“Є, правда, ще один спосіб позбутися від спермотоксикозу, але Нестор Іванович, напевно, знає його й без чужих порад”, – зазначив заступник Луценка.

Як повідомлялося, в ніч на суботу в ефірі Шустер Live Шуфрич ударив по обличчю Луценка. Регіонал запитав у Луценка, коли він дасть дозвіл на одержання матеріалів розслідування прокуратури Німеччини інциденту в аеропорту Франкфурта-на-Майні.

У відповідь глава МВС запитав: “Коли ви обнародуєте, як саме ви жорстоко побили свою дружину, зламавши їй щелепу, і прикрилися депутатською недоторканністю? Як мужик”. “Я після передачі відповім вам на це запитання. Як мужик”, – сказав Шуфрич.

Сьогодні на сайті Народної самооборони були опубліковані матеріали кримінальної справи, порушеної у травні 1998 року проти Шуфрича за нанесення тілесних ушкоджень дружині.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня