Сьогодні на телебаченні з агітацією виступлять Тягнибок і Ратушняк

Сьогодні на телебаченні з агітацією виступлять Тягнибок і РатушнякУ вівторок, 15 грудня, на телебаченні з передвиборчою агітацією виступлять кандидати на посаду президента України Олег Тягнибок та Сергій Ратушняк.

О 19:00 в ефірі Першого національного телеканалу транслюватиметься виступ лідера ВО Свобода Олега Тягнибока, а о 19:30 – мера Ужгорода Сергія Ратушняка.

Нагадаємо, у своєму інтерв`ю КоммерсантЪ-Украина Ратушняк заявив, що симпатизує Олегу Тягнибоку, а також Анатолію Гриценку і Сергію Тігіпку.

Як повідомлялося, усі кандидати в президенти можуть безкоштовно провести агітацію за себе в ефірі Національної телекомпанії України в три етапи: з 23 листопада по 4 грудня, з 7 по 17 грудня і з 18 по 30 грудня. Щодня в ефірі телебачення можуть виступити двоє кандидатів у президенти, вони мають для виступу по 10 хвилин. Записи їхніх виступів транслюються о 19:00 і 19:30.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня