У БЮТ відреагували на заяви ПР про підготовку захоплення Межигір`я

У БЮТ відреагували на заяви ПР про підготовку захоплення Межигір`яПерший віце-прем`єр Олександр Турчинов назвав самозалякуванням заяву Партії регіонів про підготовку штабом Юлії Тимошенко захоплення резиденції Віктора Януковича Межигір`я.

Про це йдеться в повідомленні управління зі зв`язків зі ЗМІ секретаріату Кабінету Міністрів.

У повідомленні сказано, що Турчинов з великим інтересом ознайомився з пропозиціями ПР про способи повернення резиденції державі.

Віце-прем`єр закликав Януковича “не займатися самозалякуванням, а щиро покаятися і повернути 140 га землі Київської області”.

При цьому Турчинов пообіцяв, що добровільне повернення резиденції у держвласність буде враховано при подальшому розгляді цієї справи.

Як повідомлялося, сьогодні, 15 грудня, ПР заявила про підготовку штабом Тимошенко провокації проти Януковича. За інформацією регіоналів, бютівці на чолі з Турчиновим і бійці Беркута готуються до захоплення резиденції Януковича Межигір`я.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня