У Києві намагалися зірвати презентацію книги Без Путіна

У Києві намагалися зірвати презентацію книги Без ПутінаУ Києві спробували зірвати презентацію книги російського журналіста Євгена Кисельова і опозиційного політика Михайла Касьянова Без Путіна.

Увечері 17 грудня адміністрація готелю Прем`єр Палас, в якому повинна була відбутися презентація видання, повідомила, що захід не відбудеться, оскільки в готелі немає електроенергії.

За словами керівника прес-служби Російського Народно-Демократичного Союзу, Олени Дикун, “менеджмент готелю нічого не робив для того, щоб електроенергія з`явилася”. Це незважаючи на те, що оренда приміщення була оплачена.

Окрім того, перед заходом у готелі з`явилося близько 15 молодих людей, які нікого не пускали всередину, включаючи тих, хто був офіційно запрошений на презентацію, розповіла прес-секретар.

Всього було запрошено близько сотні гостей, у тому числі відомі політики і журналісти України. Всередину не зміг потрапити і сам Євген Кисельов.

Дикун зробила висновок, що саме з Москви надійшла вказівка зірвати презентацію “антипутінської” книги.

Презентацію перенесли в центр Інтермедіаконсалтинг.

На початку прес-конференції Євген Кисельов, коментуючи інцидент в Прем`єр-Паласі, зауважив, що “у Кремля довгі руки”, а Михайло Касьянов зазначив, що його не дивує формат впливу Москви на появу небажаної для неї книжки: у кожному російському місті, де були спроби презентації, організатори вже стикалися з таким блокуванням, – дивно, що в Києві все ж таки вдалося її провести.

Організатори запевняють, що не хотіли залучати до заходу підвищену увагу. Однак через скандальну ситуацію вийшло все навпаки.

***

Книга Касьянова і Кисельова, написана у вигляді діалогу, вийшла у вересні у видавництві Нової газети. У Москві презентація книги пройшла вже кілька місяців тому, і без жодних пригод. Вона також продавалася у низці великих книжкових магазинів.Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня