Сьогодні в Києві пройде парад Дідів Морозів та запалять головну новорічну ялинку

Сьогодні в Києві пройде парад Дідів Морозів та запалять головну новорічну ялинкуГоловна новорічна ялинка країни, встановлена на Майдані Незалежності в Києві, запалить сьогодні, 19 грудня, свої святкові вогні.

На центральній площі столиці також проходить парад Дідів Морозів.

Як повідомляє прес-служба КМДА, ялинка засяє вогнями приблизно о 16:30.

В урочистій церемонії запалювання ялинки візьмуть участь Президент України Віктор Ющенко і мер Києва Леонід Черновецький. Під час заходу перед киянами виступлять танцювальні та естрадні виконавці. Завершиться свято феєрверком.

Окрім того, о 14:45 в центрі міста розпочався парад Дідів Морозів. За планами організаторів, у параді візьмуть участь 300 головних новорічних персонажів. Учасники заходу – волонтери соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Нагадаємо, що 10 грудня на Майдані Незалежності в Києві завершили роботи з встановлення головної ялинки України. Ялинку зібрали з декількох сотень маленьких справжніх ялинок.

Висота головної ялинки України склала 35 метрів. Але головною прикрасою повинен став символ 2010 року – іграшкові тигри.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня