Опитування: 15% українців виступають за легалізацію проституції

Опитування: 15% українців виступають за легалізацію проституціїКиївський міжнародний інститут соціології провів дослідження, у ході якого з`ясувалося, що 15% українців виступають за легалізацію проституції.

Кожен п`ятий українець (20%) протягом 2009 року стикався з вимаганням хабара від представників влади. Більше половини українців вважають (54%), що протягом останнього року розмір хабарів, які беруть чиновники, збільшився.

Крім того, українці виступають за посилення покарання за вживання наркотиків (90%) і проституцію (62%). Водночас, 15% опитаних КМІС вважають, що проституцію в Україні необхідно легалізувати. Тим не менше 2,8% респондентів впевнені, що легалізувати також потрібно і вживання наркотиків.

Ставлення до самогоноваріння більш лояльне – тільки 43% респондентів дотримуються думки, що слід запровадити жорсткіше покарання за цей вид діяльності. У КМІС також повідомили, що 62% опитаних виступають за введення кримінальної відповідальності у разі виявлення у людини легких наркотиків.

Близько 40% опитаних вважають, що міліція виконує свою роботу задовільно і стільки ж вважають, що вона робить це погано. Лише 10% респондентів вважає, що міліція добре справляється з покладеними на її обов`язками. Незважаючи на таке ставлення, 80% опитаних будуть звертатися до міліції у разі вчинення проти них будь-яких протизаконних дій.

На запитання, чи знають вони свого дільничного інспектора, 44% респондентів сказали, що знають. В оцінках роботи дільничних інспекторів, серед тих людей, які змогли висловити свою думку, позитивні оцінки (19%) переважають над негативними (8%). Половина опитаних не змогли оцінити роботу дільничних інспекторів.
***

КМІС провів всеукраїнське опитування громадської думки з 4 по 13 грудня. Методом інтерв`ю опитано 2017 респондентів, що мешкають в усіх областях України, у Криму та Києві. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,5%.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня