Екс-чиновник Секретаріату оприлюднив таємну угоду Ющенка і Януковича

Екс-чиновник Секретаріату оприлюднив таємну угоду Ющенка і ЯнуковичаКолишній керівник департаменту, заступник керівника головної служби з внутрішньополітичних питань і регіонального розвитку Секретаріату Президента Ярослав Козачок стверджує, що лідер Партії регіонів Віктор Янукович і чинний Президент України Віктор Ющенко підписали конфіденційну угоду про взаємодію під час виборчої кампанії. Про це Козачок повідомив сьогодні на прес-конференції.”Сторони зобов`язуються уникати взаємної критики і використовувати всі наявні можливості для підтримки Януковича в другому турі. Сторони забезпечують висування на посаду прем`єр-міністра Ющенка і позитивне голосування за цю кандидатуру парламентською більшістю і т.п. “, – повідомив Козачок про суть угоди.

За його словами, підписання цієї угоди стало для нього останньою краплею і він написав заяву про звільнення з посади керівника департаменту Секретаріату Президента.

“Останньою краплею, що змусила мене до рішучих дій, став документ, що потрапив до мене, – це конфіденційна угода між Януковичем і Ющенком, в якому вони домовилися про взаємодію під час виборів і про політичне майбутнє”, – сказав він.

Козачок наголосив, що його як людину, яка продовжує вірити в демократичні цінності, не може влаштовувати такий стан справ.

“Я написав заяву про звільнення. Заяву було задоволено і з сьогоднішнього дня я не державний службовець і не керівник департаменту Секретаріату Президента. Мені особисто було важко прийняти таке рішення, але є речі, які стоять вище власних інтересів”, – сказав екс-керівник департаменту Секретаріату Президента.

Козачок наголосив, що не поділяє позицію, коли власні інтереси ставляться над державними інтересами.

“Спроби штучно дестабілізувати ситуацію в країні, боротьба проти свого політичного конкурента перетворюється на боротьбу проти власної держави”, – вважає він.

Як повідомлялося, раніше Ющенко висловив переконання, що незабаром в країні з`явиться новий прем`єр-міністр, який здійснюватиме європейську політику, політику реформ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня