Голубченко поручився за київського чиновника, якого спіймали на великому хабарі

Голубченко поручився за київського чиновника, якого спіймали на великому хабаріЗатриманого в листопаді цього року столичними правоохоронцями під час отримання трьох мільйонів гривень хабара начальника ГУ внутрішньої політики КМДА Віктора Гончарука взяли під особисту поруку двоє заступників мера Києва Леоніда Черновецького – Анатолій Голубченко та Сергій Рудик, пише в своєму сьогоднішньому номері Газета по-київськи.

“Було порушено кримінальну справу, а самого Гончарука затримали. Потім ми звернулися до суду, щоб його заарештували, проте суддя вирішив звільнити його під поруку. У законі є така норма. Двоє заступників міського голови особисто за нього поручилися”, – заявив генеральний прокурор України Олександр Медведько в своєму інтерв`ю Газеті по-київськи.

Медведько також зазначив, що 17 грудня адвокати Гончарука оскаржили постанову прокуратури про порушення кримінальної справи проти їхнього клієнта в Печерському суді. Рішення ще немає, пише видання.

“За офіційною статистикою, за 2008-2009 роки у нас закритих кримінальних справ щодо хабарництва і корупції менш ніж 1%. За 11 місяців поточного року спрямували до суду 1551 справу проти 1700 посадових осіб – це і хабарі, й інші зловживання”, – додав Медведько.

Нагадаємо, що співробітники Служби безпеки України в листопаді затримали начальника Головного управління внутрішньої політики Київської міськдержадміністрації Віктора Гончарука під час отримання трьох мільйонів гривень хабара.

Гончарук отримав хабар за те, що обіцяв допомогти отримати дозвіл на розміщення на набережній Дніпра дебаркадера з готелем та рестораном.

Столична прокуратура порушила кримінальну справу за фактом вимагання та отримання хабара.

Як тоді повідомив прокурор Києва Євген Блажівський, факт отримання хабара чиновником КМДА дійсно був.

“Разом з ним у справі проходять ще кілька людей. Зараз йому обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд”, – сказав Блажівський.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня