У київському Гідропарку з`явиться острів атракціонів

У київському Гідропарку з`явиться острів атракціонівКиївська влада планує до Євро-2012 провести масштабну реконструкцію Гідропарку. У рамках програми Київ як спосіб життя в Гідропарку з`являться такі нововведення: водні гірки, канатна дорога, кілька пішохідних мостів і острів атракціонів, пише у своєму сьогоднішньому номері газета Сегодня.

Як розповів заступник мера Ігор Добруцький, все це робиться, зокрема, й на прохання товариств водного спорту.

“Зараз проект на стадії обговорення. Будуть громадські слухання, а під усі достойні ідеї оголосять архітектурні та інвестиційні конкурси”, – сказав Добруцький.

Планується, що Гідропарк зв`яжуть пішохідним мостом з Дніпровським спуском на кшталт того, що веде на Труханів острів. А в районі станції метро Дніпро з`явиться канатна дорога, яка перевозитиме відпочиваючих до Гідропарку, пише видання.

У Гідропарку також планують облаштувати невеликий аквапарк з водними гірками. Планується, що їх буде сім – п`ять для дорослих, дві – для дітей.

Крім того, в районі Матвіївської і Венеціанської заток побудують кілька пішохідних містків у романтичному стилі. А там, де зараз розташований Лунапарк, зроблять великий острів атракціонів з американськими гірками, лабіринтами та кімнатами страху, пише видання.

Нагадаємо, що в липні цього року київська влада заявила про намір побудувати канатну дорогу для огляду міста туристами.

За словами радника мера Києва Ігоря Добруцького, будівництво канатної дороги можливо завершити до чемпіонату Європи з футболу в 2012 році. Орієнтовна вартість будівництва, за його словами, складе $ 200 мільйонів.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня