ЗМІ: Через три доби пасажири рейсу Київ – Нью-Йорк вилетіли до США

ЗМІ: Через три доби пасажири рейсу Київ - Нью-Йорк вилетіли до СШАУчора, 27 грудня, більшість пасажирів рейсу VV 131 Київ – Нью-Йорк компанії Аеросвіт вирушили до США, пише Газета по-київськи. Рейс було заплановано у розкладі на 13:00 24 грудня.

За словами киянина Леоніда, який проводжає свою маму, Аеросвіт у міру можливості влаштовував людей в готель і забезпечував харчуванням.

Як розповіла газеті Євгенія Дикун, вона планувала вилетіти рейсом Київ – Нью-Йорк компанії Аеросвіт 24 грудня о 13:00. Однак спочатку компанія попередила про затримку рейсу на цілих 12 годин.

“Я приїхала в аеропорт, пройшла реєстрацію і чекала посадки в терміналі, але вона все відкладалася. Лише на початку третьої ночі ми опинилися в літаку. Стюардеса оголосила, що проблема в несправному кондиціонері. Ми зажадали запросити представника авіакомпанії, але домоглися лише того, що нам дали поїсти”, – повідомила Євгенія.

Просидівши три години в літаку, пасажири опинилися в пастці: у терміналі, з якого їх довго не випускали. “Адже ми всі пройшли реєстрацію і повинні були залишатися в ньому. Нас просили не хвилюватися і обіцяли швидкий виліт (його знову і знову відкладали). 25 грудня о 12:00 дня виліт знову перенесли, і мій терпець увірвався. У мене був електронний квиток, і я мала право здати його і придбати взамін, доплативши, квиток на інший рейс компанії Air France”, – повідомила пасажирка.

А інші пасажири – не з електронними, а зі звичайними квитками, – пише газета, змушені були чекати вильоту, адже згідно з правилами, квитки здаються за місцем їх купівлі.

За словами директора зі зв`язків з громадськістю авіакомпанії Аеросвіт Володимира Гайдаша, “причина затримки рейсу – забезпечення безпеки вильоту на належному рівні”, а частину пасажирів спрямували до місця призначення рейсами інших авіакомпаній за рахунок Аеросвіту.

За даними Газети по-київськи, літака, який ніяк не міг вилетіти з Борисполя, чекали пасажири не тільки в Києві, але і в Нью-Йорку – зворотним рейсом цей же літак повинен був доставити в Україну десятки людей.

“У мене квиток на 24 грудня – Нью-Йорк – Дніпропетровськ, але авіакомпанія кілька разів переносила цей рейс, і безліч людей змушені чекати понад 12 годин”, – розповіла газеті Марія Гомельська.

“Квиток коштує $ 1118, але мені так і не довелося ним скористатися – після нескінченних перенесень рейсу вилетіла до Києва Turkish Airlines. Більшість спали в аеропорту Кеннеді на лавках: нам не надали ні готелів, ані харчування – просто нікуди було подітися … Спочатку сказали , що рейс перенесли на 25 грудня на 5 ранку, але коли ми приїхали, літака не було”, – повідомила вона.

За її словами, ніякого готелю не надали пасажирам ні в Нью-Йорку, ні тут, у Борисполі. У підсумку Аеросвіт допоміг Гомельській долетіти до Дніпропетровська – кінцевого пункту призначення, бо Turkish Airlines з Нью-Йорка змогли доставити її тільки до Києва.

Нагадаємо, у п`ятницю на запит газети Дело авіакомпанія повідомила, що рейс відклали через негоду в США. За словами пілотів, через погодні умови виникла небезпека обмерзання борту дорогою з Нью-Йорка до Києва.

Як повідомляла телекомпанія ICTV, багатогодинну затримку рейсу в компанії Аеросвіт пояснили тим, що їх літак полетів до Таїланду. Туди скерували пасажирів, які ще раніше, через погану погоду прочекали свій рейс 12 годин.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня