Генпрокуратура призначила Пукачу психіатричну експертизу

Генпрокуратура призначила Пукачу психіатричну експертизуГенеральна прокуратура України призначила психіатричну експертизу колишньому генералу МВС Олексію Пукачу, підозрюваному у вбивстві журналіста Георгія Ґонґадзе. Про це в інтерв`ю Газеті по-київськи повідомив генеральний прокурор України Олександр Медведько.”У справі Ґонґадзе ми призначили ще й психіатричну експертизу Пукачу – висновки будуть на днях. Сам екс-генерал активно співпрацює зі слідством, але його свідчення зі зрозумілих причин я розголошувати не можу”, – повідомив генпрокурор Газеті по-київськи.

За словами Медведька виникла низка питань до експертів, зокрема, стосовно перекладу термінів. Також він наголосив на необхідності проведення ДНК-експертизи знайдених останків черепа, що належав імовірно Ґонґадзе. Генпрокурор нагадав, що мати і дружина Ґонґадзе наполягають на проведенні міжнародної експертизи ДНК у США. “Ми пішли їм назустріч – звернулися до Міністерства юстиції цієї країни, чекаємо відповіді”, – зазначив Медведько.

Він також уточнив, що Пукач не має відношення до останків 40 трупів, знайденим поряд з черепом, який ймовірно належав Ґонґадзе.

“Пукач до цих десяти трупів 40-річної давності не має відношення, та й слідів насильницької смерті на них немає. Ми виділили цю справу в окреме провадження і віддали в прокуратуру Київської області. Є інформація, що поховання залишилися після епідемії якоїсь хвороби” , – повідомив глава ГПУ.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня